Lean Manager/Specialist

HRK S.A.

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

HRK S.A.

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Lean Manager/SpecialistMiejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zadania:

  • Inicjowanie, wdrażanie i prowadzenie projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean
  • Tworzenie i prezentacja raportów odnośnie działań optymalizacyjnych
  • Wsparcie managerów i liderów w obszarze propagowania LEAN Management w celu poprawy efektywności procesów oraz identyfikowania i eliminowania strat
  • Realizacja szkoleń i warsztatów managerów, liderów i współpracowników
  • Tworzenie silnej kultury ciągłego doskonalenia w fabryce
  • Ścisła współpraca z kolegami z innych krajów w celu wymiany wiedzy i doświadczenia w obszarze LEAN/ doskonalenia procesów
  • Raportowanie do Kierownika Fabryki

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Lean Leadera/Managera lub podobnym
  • Doświadczenie we wdrażaniu LEAN
  • Zaawansowane zdolności analitycznych oraz interpersonalnych
  • Zapewnianie poprawy efektywności procesów generujących realną wartość dodaną
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów/coachingu adresowanych do różnych grup docelowych i współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne
  • Dowóz do pracy z Małkini i Ostrowi Mazowieckiej
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.