Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Lakiernik Proszkowy

Miejsce pracy: Piaseczno
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Obsługa kabiny do lakierowania proszkowego.
  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania pod względem jakościowym.
  • Przeprowadzanie bieżącej konserwacji urządzeń lakierniczych.
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów.
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Staranność i dokładność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie.
  • Pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna.
  • Realne możliowści rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.