Opis stanowiska pracy

• Analizy jakościowe i ilościowe surowców nieorganicznych i organicznych, w tym zielarskich.
• Badania właściwości fizycznych surowców i produktów (gęstość, temperatura topnienia, temperatura wrzenia, skręcalność itd.)
• Wystawianie certyfikatów jakości wyrobów gotowych
• Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej i jakościowej
• Nadzór obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego

Wymagania

• Wykształcenie w dziedzinie chemii analitycznej, analityki medycznej lub biotechnologii.
• Podstawową znajomość technik analitycznych.
• Znajomość języka angielskiego.
• Znajomość obsługi komputera, w szczególności Pakietu Microsoft Office.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Rolnictwo