Opis stanowiska pracy

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego, spożywczego i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji oraz technik zdobienia opakowań szklanych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laborant/-ka Kontroli Jakości

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja jakości opakowań szklanych zgodnie z procedurami
  • zgłaszanie i prowadzenie rejestru wykrytych nieprawidłowości wyrobów gotowych
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • prowadzenie badań laboratoryjnych wyrobów gotowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość urządzeń i technik pomiarowych
  • umiejętność działania wg instrukcji i procedur
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • regulaminową premię miesięczną
  • premię zależną od absencji
  • dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
  • dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
  • świadczenia z ZFŚS

Prezentacja firmy

Zignago Vetro Polska S.A.jest wiodącym na rynku polskim producentem opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Badania / Rozwój