Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1048

Obowiązki:

Dostarczanie przesyłek, oferujemy gwarancję stałych zleceń, elastyczne godziny pracy, możliwość wynajmu samochodu od DPD Polska na preferencyjnych warunkach, dostęp do portalu kurierskiego ze zniżkami od partnerów biznesowych DPD Polska, pakiet szkoleń, możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny, szanse rozwoju zawodowego i dalszej stałej współpracy w strukturach DPD Polska, możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Praca od poniedziałku do soboty, na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) lub umowy-zlecenie. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Miejsce pracy: Starowiejska 33, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy