KURIER GLS - Warszawa, Wola

Grupa Ideal

01-207 Warszawa, mazowieckie

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Miejsce pracy: 01-207 Warszawa

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Raszynie (okolice Warszawy)

Obowiązki

  • doręczanie oraz odbieranie przesyłek,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),
  • umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich,
  • dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 3000 zł na rękę- w zależności od doświadczenia
  • system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,
  • możliwość pracy w zespole międzynarodowym pod okiem doświadczonych kurierów,
  • gwarantujemy ubiór służbowy,
  • gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Grupa Ideal