Kupiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora przemysłu ciężkiego z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko Kupca.

KupiecMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zakup opakowań, komponentów, materiałów technicznych i usług
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów
  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców
  • monitorowanie rynku dostawców materiałów
  • prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych
  • współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi
  • przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • wiedza z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej
  • min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność
  • umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów
  • nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (multisport, opieka medyczna, kafeteria, pakiet socjalny)
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.