Opis stanowiska pracy

Wiodący producent wyrobów garmażeryjnych w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje do nowoczesnego zakładu w Morawicy k. Krakowa

Kupca
z doświadczeniem w branży spożywczej

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:

  • zaopatrywanie we wszystkie asortymenty, surowce i opakowania Zakładu.
  • nadzór nad stanami magazynowymi i planowanie zakupów ze szczególnym uwzględnieniem jakości i ceny
  • współudział w negocjowaniu i konstruowaniu umów z dostawcami.
  • zapewnienie ciągłości i terminowości dostaw oraz współpraca z Działem Produkcji w zakresie monitorowania zasobów magazynowych niezbędnych do realizacji zadań produkcji
  • pozyskiwanie nowych dostawców, przeprowadzanie audytów razem z Działem kontroli jakości systemów
  • raportowanie do jednostek nadrzędnych i Dyrektora.
  • analizowanie nowych trendów opakowań na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego (min 3 letniego) praktycznego doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami i pozyskiwaniem nowych dostawców z uwzględnieniem branży spożywczej.
  • praktyczna znajomość branży spożywczej ze szczególnym uwzględnieniem takich towarów jak mięso, mąka, olej, warzywa, nabiał , opakowania itp.
  • pracy w środowisku zgodnym z wymaganiami HACCP
  • znajomości Pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość programu CDN XL
  • zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • kreatywności, przedsiębiorczości i przyzwyczajenia do rozwijania firmy
  • samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
  • dyspozycyjności
  • wyższego wykształcenia związanego z towaroznawstwem , technologią żywności lub zarządzaniem jakością

Oferujemy

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • inne udogodnienia związane z zatrudnieniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "APLIKUJ"

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833)".

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie