Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych dostawców produktów, tkanin i akcesoriów – rynki: polski i zagraniczne
  • Negocjowanie warunków zakupu, odpowiedzialność za ich terminową realizację
  • Nadzorowanie procesu produkcji, kompletacja dokumentów zakupowych,
  • Obsługa prawno-administracyjna zamówień.
  • Współpraca z projektantami na etapie tworzenia kolekcji

Wymagania/doświadczenia:

  • Wykształcenie wyższe, średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z na podobnym stanowisku w branży odzieżowej– warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Wysokie umiejętności negocjacyjno-handlowe i egzekwowania ustaleń z dostawcami
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji,
  • Wsparcie zespołu i dużą samodzielność w działaniu,
  • Realne możliwości poszerzenia swoich kompetencji i awansu
  • Możliwość realizacji własnych projektów

Prezentacja firmy

POTIS&VERSO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa