KUPIEC Produkty FMCG

Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

Auchan Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

CEL STANOWISKA:
Gwarantowanie satysfakcji Klienta poprzez dostarczanie jak najniższej ceny zakupów oraz nadzór nad odpowiednim poziomem jakościowym produktu i opakowania. Kupiec podlega Szefowi Grupy Asortymentu Spożywczego.

Co od nas dostaniesz:

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze Klienta i pasji do dobrego jedzenia.
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów intralogistycznych w naszych centrach dystrybucyjnych, operacjach,
    e-commerce i sklepach, w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta,
  • Możliwość  tworzenia  i optymalizacji  procesów logistycznych nowoczesnego, wielokanałowego łańcucha dostaw, wpisującego się w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

Twoja praca będzie polegała na:

  • Negocjowaniu i wdrażaniu strategii dla określonej kategorii produktów spożywczych,
  • Przeglądzie cenników, cen zakupów i rentowności wg dostawców,
  • Monitorowaniu i analizowaniu rynku,
  • Współpracy z Category Manager, Importem, Dyrekcją Produktów Korporacyjnych oraz firmami zewnętrznymi.

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Pasji do handlu, produktu oraz Klienta,
  • Doświadczenia w negocjowaniu warunków handlowych z dostawcami,
  • Zainteresowania i wiedzy z zakresu produktów FMCG,
  • Dobrej znajomości j. angielskiego (lub francuskiego),
  • Umiejętności słuchania i ukierunkowania na potrzeby Klientów,
  • Wytrwałości, uporu w dążeniu i realizacji celu,
  • Umiejętności przekonywania i argumentacji,
  • Odwagi w podejmowaniu i realizacji wyzwań.

Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce został otwarty w maju 1996 roku w Piasecznie pod... Warszawą. W roku 2006 - Auchan Polska posiada 20 Centrów Handlowych, oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan. Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2.

Firma zatrudnia ponad 9 000 współpracowników. Na przestrzeni ostatnich 10 lat Auchan stał się przedsiębiorstwem w pełni polskim, zatrudnia polskich dyrektorów i managerów, współpracuje z ponad 1500 polskimi dostawcami.

W 2000 roku, Auchan Polska, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wprowadziła Akcjonariat Pracowniczy. Przystąpiło do niego ponad 80% współpracowników.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie