Kupiec kategorii wina

Michael Page

Wiskitki, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kupca kategorii win. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie działań i akcji mających na celu wsparcie i rozwój podległej kategorii.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa hurtownia spożywcza będąca partnerem wielu polskich restauracji, hoteli i firm cateringowych mająca w ofercie łącznie ponad 12 000 wysokiej jakości produktów.

Opis stanowiska

  • Planowanie działań i akcji sprzedażowych mających na celu wsparcie podległej kategorii
  • Budowanie strategii, bazy dostawców, negocjacje, podpisywanie umów
  • Budowanie i zarządzanie asortymentem wina i napojów
  • Szkolenia produktowe dla sił sprzedaży oraz klientów
  • Budowanie kart win dla naszych klientów
  • Współpraca z Doradcami Klienta w rynku
  • Współpraca ze spółką macierzystą

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakupach w kategorii wina
  • Specjalista/ka w dziedzinie wiedzy o winie i jego degustacji.
  • Znajomość branży gastronomicznej
  • Komunikatywny angielski
  • Prawo jazdy kat. B (praca częściowo terenowa)

Oferujemy

  • Umowa o pracę, premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wiskitki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page