Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy : Zakroczym

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub 10-18 lub 8-16 do ustalenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na początek na umowę zlecenie, a po okresie próbnym na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Po okresie próbnym możliwość dodatków, pakietu medycznego, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Zadania:

  • Udział w produkcji i przygotowaniu potraw
  • Prace porządkowe
  • Przestrzeganie zasad HACCP

Zostaw CV lub dzwoń 787096990

Wymagania

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Aktualnego orzeczenia do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne