ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowy

Miejsce pracy: Szczecin

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie w dziale finansowym minimum rok
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość MS Navision
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • Rozliczanie zwrotu kosztów dotyczących ’Travel Expense Report’
  • Rozliczanie transakcji kart kredytowych
  • Księgowanie w systemie finansowo- księgowym: TER, transakcji kart kredytowych, wyciągów bankowych, faktur zakupu
  • Weryfikacja i rozliczanie sald dostawców, rozliczeń z pracownikami
  • Super User wewnętrznej aplikacji do rozliczeń kart kredytowych
  • Pomoc w przygotowaniu analiz wewnątrz działu księgowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy