Młodszy Księgowy z językiem obcym

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-26-53902

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z siedzibą we Wrocławiu dzięki dynamicznemu rozwojowi, poszukujemy kandydata na stanowisko

mlodszy Księgowy z językiem angielskim i dodatkowym językiem obcym

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie umiarkowanie złożonej analizy finansowej
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z liderami biznesu
- Obsługa bardziej złożonych problemów biznesowych
- Zapewnienie analityki dla inicjatyw biznesowych

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- Znajomość jednego z języków na poziomie B2/C1: niemiecki / francuski / hiszpański / włoski / holenderski
- Około 0,5 roku doświadczenia w obszarze księgowości
- Dobre zrozumienie procesów i zasad rachunkowości
- Dobre umiejętności analityczne
- Dobre umiejętności komunikacyjne

Korzyści:
- Praca w centrum Wrocławia
- Międzynarodowe środowisko
- Karta sportowa
- Prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse