Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów kosztowych (w tym WNT i import towarów) oraz przychodowych,
  • monitorowanie płatności
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • sporządzanie deklaracji ZUS-owskich
  • przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby zarządcze
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • prowadzenie rozrachunków
  • prowadzenie dokumentów kadrowo - płacowych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości min. 1 rok
  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowch etc.
  • znajomość programu Comarch Opitma
  • dokładność
  • znajomość pakietu MS Office WORD oraz EXCEL
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość nabycia doświadczenie i przyuczenia w pracy w księgowości

Prezentacja firmy

Spółka Global Trading Company jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne