Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Katowice
7-7-66716

Wspólnie z naszym Klientem – międzynarodową firmą działającą w branży usług księgowych, kadrowych, podatkowych oraz prawnych – rozwijamy struktury katowickiej jednostki biznesowej, poszukując osób zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym na stanowisku:

Księgowego/Księgowej (obecnie praca w 100% zdalna – docelowo grafik hybrydowy czasu pracy)

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie procesów księgowych w obszarze AP, AR oraz GL,
- uczestniczenie w zamknięciach okresów rozliczeniowy, przygotowywaniu sprawozdawczości finansowej oraz podatkowej,
- księgowanie transakcji w wewnętrznych systemach księgowych,
- współpraca z klientami zewnętrznymi firmy na rynkach europejskich (m. in. UK/Irlandia/Holandia/Luksemburg/kraje nordyckie),
- utrzymywanie kontaktu z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w obszarze księgowości (praktyczna znajomość procesu GL),
- preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- biegła znajomość Excela, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
- gotowość do pracy w 100% zdalnej, w późniejszej perspektywie czasu grafik hybrydowy pracy,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
- możliwość zdobycia i rozwijania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole,
- dołączanie do nowo tworzonych struktur dające realne możliwości rozwoju,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- elastyczne godziny pracy,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi