Księgowy GL/RTR z j. angielskim

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-7-57062

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, księgowo - finansowego SSC z siedzibą w centrum Poznania poszukujemy zmotywowanych kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Księgowy w Dziale Record to Report

Zakres obowiązków:
- Kompleksowy udział w procesach księgowych i sprawozdawczych w dziale RTR
- Obsługa procesu księgi głównej
- Środki trwałe
- Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
- Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z wymaganiami krajowymi oraz międzynarodowymi
- Weryfikowanie i przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów
- Aktywna współpraca z członkami zespołu w zakresie usprawniania i optymalizacji procesów

Wymagania:
- 2-3 letnie doświadczenie w księgowości (w tym również w obszarze GL)
- Wyższe wykształcenie (kierunkowe)
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobre rozumienie procesów księgowych
- Ugruntowana wiedza księgowa
- Znajomość obsługi systemu SAP lub innego ERP
- Komunikatywność i nastawienie na współpracę w zespole

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
- Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitowy
- Elastyczne godziny pracy
- Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Poznania

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa