Księgowy - firma produkcyjna

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-53041

Dla naszego Klienta - centrum biznesowego firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowego

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
- wystawianie faktur klientom, weryfikacja samofakturowania
- monitorowanie terminowości płatności
- rozliczenia kosztów podróży i księgowań
- weryfikacja zgodności księgi należności z księgą główną
- współpraca z działem handlowym oraz logistycznym firmy
- przygotowywanie raportów z obszaru AR

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości (AP, AR, GL)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel)
- mile widziana znajomość systemu SAP
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne

Korzyści:
- pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia w ramach Funduszu Społecznego, program fitness)
- elastyczne godziny pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse