Księgowy ds. zobowiązań z j. niemieckim

Kion Business Services Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

Obowiązki:

  • Praca w Zespole ds. Zobowiązań (Accounts Payable) dla spółki z Grupy RWE i innogy
  • Wprowadzanie faktur kosztowych ( tzw. PO - z zamówieniem lub non PO – bez zamówienia) do systemu SAP
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz korespondencji z dostawcami w j. niemieckim
  • Weryfikacja i wysyłka faktur, not odsetkowych
  • Zarządzanie takimi obszarami jak: obsługa zapytań, terminowe rozpatrywani ewentualnych skarg i reklamacji
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w zgodzie z obowiązującymi procedurami
  • Raportowanie – miesięczne, kwartalne, roczne

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku lub silna motywacja do budowania ścieżki kariery w księgowości
  • Wiedza z zakresu rachunkowości
  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.