Księgowy AP z językiem obcym

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1162231

Krakowska korporacja poszukuje księgowego AP ze znajomością języków obcych.

Obowiązki na stanowisku:
  • weryfikacja dokumentów,
  • monitorowanie terminów płatności faktur,
  • terminowe księgowanie faktur,
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,
  • współpraca z innymi działami firmy.

 Wymagamy:
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku (stażu) związanym z finansami/ księgowością,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min.B2,
  • znajomość j. niemieckiego/ francuskiego   min B2
  • wykształcenie finansowe jest mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz oprogramowania SAP.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę hybrydową
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej)
  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • pakiet szkoleń

  W odpowiedzi na ofertę prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub polskim za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland