Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Dekretacja dokumentów,

• Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej,

• Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,

• Przeprowadzanie okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych),

• Wprowadzania i wysyłanie przelewów za faktury,

• Przeprowadzanie klasyfikacji kosztów własnych i kosztów uzyskania przychodu,

• Rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych,

• Przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo-księgowej,

• Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, CIT,

• Prowadzenie rejestru podatku VAT,

• Sporządzanie przelewów wynagrodzeń,

• Prowadzenie ewidencji środków trwałych (amortyzacja, umorzenie),

• Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji i informacji do urzędów,

• Wsparcie zespołu w wystawianiu i księgowaniu dokumentów,

• Udział w tworzeniu polityki finansowej i księgowej Spółki oraz obiegu dokumentów,

• Wsparcie pozostałych działów Spółki w zakresie dostarczania wymaganych informacji w tematyce rachunkowości i finansów.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Zdobycie intersującego doświadczenia w firmie technologicznej,

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• Bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego,

• Pakiet benefitów.

Wymagania

• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku księgowym,

• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),

• Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu rachunkowości i podatków,

• Dobra znajomość programu Excel,

• Otwartość na wyzwania i zmiany,

• Samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość,

• Wysokie zdolności interpersonalne,

• Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,

• Wysoka kultura osobista,

• Umiejętność zachowania poufności,

• Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu dotacji unijnych.

Prezentacja firmy

Firma ATMAT Sp. z o.o. działa w obszarze produkcji drukarek 3D, maszyn p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse