Columbus Energy S.A.

Ksiegowy/a

Od: Columbus Energy S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Księgowy/a

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości oraz MSSF
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • wsparcie Głównego Księgowego w pozostałych obowiązkach
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród kandydatów, klientów i pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości
  • min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym
  • biegła znajomość i doświadczenie w obsłudze programu Optima
  • znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikcji, klikając w przycisk APLIKUJ.