Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Codzienne czynności księgowe oraz kontrola transakcji księgowych,
- Uzgadnianie sald kont i sporządzanie raportów,
- Prowadzenie dokumentacji księgowej i posprzedażowej klientów,
- Nadzór nad zgodnością dokumentacji z przepisami oraz jej obiegiem,
- Przygotowanie zestawień / gromadzenie danych do deklaracji VAT,
- Nadzorowanie raportowania statystycznego do instytucji zewnętrznych np. GUS, NBP,
- Reprezentowanie spółki przed instytucjami państwowymi, np. Urzędem Skarbowym,
- Wsparcie innych działów: sprzedaży, administracji, produkcji,

Wymagania

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość j. angielskiego,
- Mile widziana znajomość praktyczna w zakresie VAT / Intrastat, EC Sales,
- Mile widziane doświadczenie księgowe związane w WDT, WNT, Import, Export,
- Dobry poziom wiedzy i umiejętności informatycznych.

Prezentacja firmy

Firma Enchem jest nową Polską spółką w WSSE "INVEST-PARK" w Podstrefie K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 800PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse