Księgowy/-a w dziale Księgi Głównej (R2R)

Reed Specialist Recruitment

Kraków, małopolskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli z liczbami radzisz sobie jak rybak z wędką, obszar księgi głównej znasz jak własną kieszeń a w przyszłoci chcesz byc mistrzem w księgowości ta oferta jest dla Ciebie !!!

Pracodawcą jest jedna z bardziej rozpoznawalnych firm konsultingowych na świecie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów księgowych z zakresu GL
  • Udział w tranzycjach procesów księgowych
  • Sporządzanie raportów
  • Aktywny udział we wdrażaniu procedur
  • Uczestnictwo w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego (miesiąca, roku)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze GL
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność w pracy z MS Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku
  • Niepowtarzalną możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku przy udziale najnowszych technologii
  • Możliwość udziału w przejmowaniu procesów, tranzycji
  • Klarowną i osiągalną ścieżkę kariery, unikalne możliwości rozwoju zawodowego
  • Kursy i szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.