Księgowa(y) AR

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Codzienne rozliczanie faktur klientów,
  • Utrzymanie systemu rozliczeniowego,
  • Generowanie faktur i wyciągów z konta,
  • Przeprowadzanie uzgadniania kont,
  • Prowadzenie akt i ewidencji należności,
  • Tworzenie miesięcznych raportów finansowych i zarządczych,
  • Badanie i rozwiązywanie wszelkich nieprawidłowości lub dochodzeń,
  • Uzgadnianie PO i faktur,
  • Weryfikacja czy gotowe towary wysyłane do klientów są zgodne z rzeczywistymi fakturami wystawionymi klientom,
  • kompletowanie dokumentacji do faktur,
  • Wsparcie w przygotowaniu wniosków o VAT,
  • Wsparcie zespołu AP,

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Znajomość programu SAP (FI),

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Dofinansowania do szkoleń i kursów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton