Opis stanowiska pracy

Firma transportowa działa od 1 roku w Polsce. Firma działa w branży transportu drogowego w całej Europie. W związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko - Księgowa:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych oraz deklaracji podatkowych;
  • Udzielanie informacji i odpowiedzi na zapytania Urzędów;
  • Przygotowanie dokumentów w ZUS;
  • Samodzielne sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT, ZUS
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb firmy;
  • Rozliczanie kredytów i pożyczek;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Miejsce pracy: Warszawa/Okęcie;
  • Pracować w wygodnym biurze;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości;
  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych;
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości;
  • znajomość rozliczeń sprzedaży wysyłkowej.

Prezentacja firmy

Firma transportowa działa od 1 roku w Polsce. Firma działa w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 800PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa