Opis stanowiska pracy

• Księgowanie wszystkich dokumentów księgowych.
• Kontrola kont VAT, VAT należny, VAT naliczony.
• Kontrola kont pożyczek, rozksięgowanie zapłaconych pożyczek.
• Sprawdzanie i rozksięgowanie listy płac, kontrola kont wynagrodzeń.
• Współpraca z dostawcami i klientami, potwierdzanie sald.
• Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych.
• Księgowanie operacji bankowych.
• Wprowadzanie płatności.
• Przygotowanie raportów dla GUS, NBP.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku księgowej.
• Praktyczna znajomość obsługi pakietu Ms Office.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Systematyczność i dokładność.
• Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse