HRK S.A.

Naszym klientem jest światowy lider produkcji farb oraz pigmentów dla całego świata druku dla którego poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

KsięgowaMiejsce pracy: Marki

Twoje zadania:

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów;
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • rozliczanie delegacji pracowniczych.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę;
  • pakiet medyczny;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie karty multisport;
  • szeroki zakres szkoleń;
  • prace w firmie będącej liderem w swojej branży na Świecie.

Nasz klient oczekuje:

  • dobrej znajomości przepisów o rachunkowości
  • co najmniej 7 lat doświadczenia w pracy w finansach lub księgowości;
  • wyższego wykształcenia;
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (swobodna komunikacja).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.