Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Księgowa

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości przynależnych spółek,
  • Dekretowanie przyjętych dokumentów księgowych oraz prawidłowe ich wprowadzenie do systemu księgowego,
  • Comiesięczna analiza obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych w celu zidentyfikowania potencjalnych nieprawidłowości w ujęciu księgowym operacji gospodarczych klientów biura podatkowego,
  • Przygotowywanie deklaracji PIT, VAT, CIT zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Przygotowywanie Bilansu i RZIS,
  • Współpraca z aktualnymi klientami firmy w zakresie wsparcia z obszaru księgowości,
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • Sporządzenie raportów dodatkowych zgodnie z umową z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe (najlepiej ze specjalnością rachunkowość)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
  • Dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prywatnych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Dobra znajomość ustawy o podatku od towarów i usług,
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Znajomość pakietu Office (szczególnie Excell),
  • Samodzielność
  • Mile widziany język Angielski
  • Mile widzialne doświadczenie w obsłudze spółek notowanych na NewConnect oraz rynku głównym GPW.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Uczestnictwo w szkoleniach.
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pracę w zorganizowanym niewielkim zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton