Semisul Poland Sp. z o.o.
Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA

00-679 Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej, na umowę o pracę.

Zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

księgowanie dokumentów sprzedaży, faktur kosztowych oraz wyciągów bankowych
wprowadzanie danych do systemu RAKS Windows
przygotowywanie płatności do akceptacji
analiza rozrachunków i sald
naliczanie płac w struturze godzinowej
analiza przychodów i kosztów
prace administracyjne wg. potrzeb

Główne wymagania to:

wyższe wykształcenie z za kresu finansów i rachunkowości
j. angielski na poziomie komunikatywnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.