Michael Page Michael Page

Księgowa/y

Osoba, która dołączy do zespołu księgowości będzie skupiała się głównie na zadaniach z obszaru księgowości i będzie współpracowała bezpośrednio z Główną Księgową.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej Kancelarii Prawniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Opis stanowiska

  • weryfikacja formalno-rachunkowa rozliczanych dokumentów
  • księgowanie oraz rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych
  • przygotowanie oraz księgowanie wyciągów bankowych w złotych i walutach
  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami
  • alokacja rozliczanych kont rozrachunkowych
  • rozliczanie różnic kursowych na obsługiwanych kontach
  • prowadzenie ewidencji wewnętrznych w zakresie wykonywanych obowiązków
  • prowadzenie korespondencji w zakresie wykonywanych obowiązków
  • archiwizacja dokumentacji księgowej w zakresie prowadzonych rejestrów księgowych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, zagadnień finansowo-księgowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego min. B1
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia roczna
  • opieka medyczna
  • karta Multisport
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page