ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowa/y

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr. ref: KSI/037/PSE

Zadania:

-Weryfikacja i księgowanie dokumentów
-Przygotowywanie deklaracji (VAT, VIT, GUS, NBP)
-Prowadzenie ksiąg rachunkowych
-Przygotowanie sprawozdań finansowych
-Przygotowywanie raportów w arkuszu Excel
-Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
-Księgowanie list płac, rezerw, leasingu

Oczekiwania:

-Doświadczenia 2-3 letniego w samodzielnym prowadzeniu- warunek konieczny
-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
-Znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
-Bardzo dobrej znajomości programu Enova
-Wykształcenia wyższego
-Doskonałej organizacji pracy
Z-dolności analitycznych

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
-Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery
-Bogaty pakiet benefitów m.in: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna o-opieka medyczna, szkolenia językowe, profesjonalne szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials