Księgowa/y/ Specjalista ds. księgowości

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie do Działu Księgowości firmy Unibep poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • księgowanie operacji gospodarczych (w tym dokumentów związanych z importem lub nabyciem w UE) oraz weryfikacja dokumentów źródłowych
  • dbałość o bieżącą poprawność podatkową i rachunkową dokonywanych księgowań
  • dokonywanie uzgodnień podatkowych i rachunkowych
  • współpracę z pionami realizacyjnymi
  • weryfikacja kont księgowych i analiza rozrachunków
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych we wskazanym zakresie
  • księgowanie i weryfikację rozliczeń międzyokresowych
  • uzgadnianie rejestrów VAT
  • sporządzanie informacji oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS)

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (mile widziane w zakresie rachunkowości i finansów)
  • 3-letniego doświadczenia w księgowości
  • dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • obsługi pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • zdolności analitycznych, otwartości na nowe wyzwania i umiejętności szybkiego uczenia się
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP, jako dodatkowy atut MS Dynamics AX
  • mile widziana znajomość MSR/MSSF oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2)

Warunki pracy:

  • Godziny pracy 7.00-15.00
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miejsce pracy - Bielsk Podlaski lub Białystok
  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Pracujemy w systemie ERP Microsoft Dynamics AX
  • Szersza oferta w informacji poniżej

4 500 - 5 500 PLN + premia

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy