Księgowa/y Główna/y

Boryna

09-142 Załuski, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię księgową/księgowego
do prowadzenie pełnej księgowości w średniej wielkości przedsiębiorstwie.
Firma Boryna działa w branży handlowej od ponad 25 lat
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Miejsce pracy gmina Załuski woj.mazowieckie
informacje: 722 370 172
www.boryna.eu

Wymagania

Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości
Biegłej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
Praktycznej umiejętności obsługi systemów komputerowych
Nadzorowanie kadr

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży rolniczej. Handel hurtowy i detaliczny ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo