Opis stanowiska pracy

5-7-58987
Wynagrodzenie: 6000 - 9000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko starszej księgowej.

Obowiązki:

- Prowadzenie rejstru środków trwałych zgodnie z obowiązujacymi przepisami
- Księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych,
- Wykonywanie zadań związanych z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym)

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości, preferowane w firmie produkcyjnej
- Dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT oraz obszaru środków trwałych
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość MS Office

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji- zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia
- Przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa