Opis stanowiska pracy

Skarbiec Corporate Services – biuro rachunkowe w grupie Kancelarii Skarbiec oferujące holistyczne wsparcie Przedsiębiorców poczynając od doradztwa przy wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez efektywne zaplanowanie i zarządzanie procesami finansowo-księgowymi, po kompleksowy outsourcing usług księgowych i kadrowo-płacowych. Podejście 360 to gwarancja długofalowej minimalizacji kosztów prowadzenia przedsiębiorstw.

Główne zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupów.
  • Wyliczanie i księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów prowadzenie ewidencje środków trwałych itp.
  • Księgowanie wyciągów bankowych, w tym walutowych.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Prowadzenie rejestrów VAT i weryfikacja JPK-ów w zakresie obsługiwanych dokumentów.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS.
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnych z Ustawą o rachunkowości.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie ww. obowiązków.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Znajomość systemu Raks SQL będzie mile widziana.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole.
  • Zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności.
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Szkolenia.
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna LuxMed z bezpłatnym pakietem stomatologicznym lub karta Multisport.
  • Lekcje języka angielskiego finansowane przez Pracodawcę.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa