Opis stanowiska pracy

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Głuchów koło Łańcuta

Zadania i obowiązki:
• księgowanie dokumentów (KPiR),
• koordynacja działań związanych z obiegiem dokumentów i zamknięciem miesiąca,
• sporządzanie niezbędnych deklaracji podatkowych,
• prowadzenie spraw kadrowych i płacowych,
• przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
• przygotowywanie deklaracji VAT, i raportów GUS,
• naliczanie i sporządzanie list płac,

Oferujemy:
• samodzielną i odpowiedzialną pracę dającą satysfakcję zawodową,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy księgowego,

Prezentacja firmy

Firma Sybiu zajmuje się kompleksowym wyposażaniem wnętrz hoteli, mieszka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja