HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Naszym Klientem jest biuro rachunkowe, które oferuje swoim kontrahentom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia księgowości podmiotom gospodarczym z kapitałem krajowym jak i zagranicznym.

Firma stawia na wysoką jakość świadczonych usług, zespołowy nie korporacyjny model pracy oraz wysokie zaangażowanie w pracę pracowników. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA :

 sprawdzenie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych,

 prowadzenie ewidencji środków trwałych,

 dekretowanie dokumentów księgowych,

 sporządzanie deklaracji podatkowych,

 księgowanie dokumentów kosztowych, w szczególności faktur zakupu,

 znajomość zagadnień związanych z ewidencją środków trwałych i WNiP,

 znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,

 księgowanie wyciągów bankowych,

 sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT wraz ze sporządzaniem deklaracji VAT,

 sprawdzanie poprawności wprowadzonych transakcji,

 wsparcie pozostałych członków zespołów w przygotowaniu raportów i sprawozdań finansowych

WYMAGANIA:

 Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

 Dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz bilansowego

 Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Excel)

 Znajomość systemu księgowego Optima

 Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu w pracy

 Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

 Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

 Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

 Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

 Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

 Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.