Opis stanowiska pracy

Firma KLUŚ od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie. Odwiedź naszą stronę internetową www.klusdesign.pl

Aktualnie poszukujemy Księgowej, która dołączy do naszego Zespołu.

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Kamionka (okolice Piaseczna), 20 km od centrum Warszawy

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem poprawności formalnej i rachunkowej,
  • Bieżące księgowanie dokumentów księgowych,
  • Bieżąca weryfikacja rozrachunków księgi głównej,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu ksiąg do badania przez biegłego rewidenta,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Finansowo-księgowego oraz całej firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia 2 lat na stanowisku księgowego,
  • wykształcenia ekonomicznego, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
  • praktyczna znajomość rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • mile widziana znajomość pakietu WAPRO (Fakir, Best, Gang),
  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych, pozytywna energia,
  • odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość, postawa proaktywna.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Kluś zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem opraw oświetleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa