Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika będzie należeć:

 księgowanie dokumentów (faktury, wyciągi bankowe itp.),

 analiza i uzgadnianie kont księgowych,

 prowadzenie ewidencji środków trwałych i księgowanie amortyzacji,

 obliczanie zaliczek na podatek dochodowy,

 sporządzanie deklaracji i ewidencji podatkowych, w tym plików JPK_VAT

 udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

 bieżący kontakt z klientami firmy.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  doświadczenia w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku,

 wiedzy z zakresu rachunkowości oraz znajomości przepisów podatkowych,

 znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

 samodzielności,

 dobrej organizacji pracy,

 dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych zadań,

 mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

Prezentacja firmy

Firma GOODWILL istnieje na trójmiejskim rynku od prawie dwudziestu lat. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse