Księgowa / Księgowy

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Cieszyn

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Uzgadnianiu rejestrów VAT, tworzenie deklaracji podatkowych
  • Tworzenie zestawień i raportów finansowych na prośbę pracodawcy
  • Wykonywanie innych prac zleconych w ramach księgowości

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Doświadczenie na stanowisku analogicznym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów Ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym (mile widziana)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny wymiar czasu pracy,
  • Pracę w miłej atmosferze pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA