Księgowa/Księgowy (samodzielne stanowisko)

Frontkom

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Netkata jest 60-osobowym zespołem konsultantów, projektantów i programistów, pracujących w Warszawie i Lublinie. Od 2008 roku realizujemy aplikacje webowe i serwisy www. Pracujemy z innowacyjnymi startupami i globalnymi korporacjami, głównie spoza Polski - m.in. The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu and Suzuki Norway. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce, Norwegii i Portugalii.

OFERUJEMY:

  • stałą, stabilną i rozwojową współpracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę ze świetnymi ludźmi w przyjaznej atmosferze,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • realny wpływ na życie firmy,
  • możliwość wprowadzania i rozwijania własnych rozwiązań - dajemy dużą swobodę działania,
  • cykliczne spotkania integracyjne,
  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem oraz możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych,
  • kartę sportową, ubezpieczenie medyczne, owoce, napoje i przekąski,
  • system poleceń - nagroda 3000 zł za polecenie i zatrudnienie Twojego kolegi,
  • wynagrodzenie 7000 zł brutto (dowolny rodzaj umowy).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),
  • księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych zgodnie z planem kont w programie księgowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • współpraca z kontrahentami w sprawach rozliczeń,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
  • uzgadnianie sald księgowych,
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie raportów do ZUS, US,
  • sporządzanie bieżących informacji i zestawień finansowych na potrzeby Zarządu,
  • kontrola cashflow firmy,
  • wsparcie menedżerów projektów w wystawianiu faktur,
  • kontrola budżetów,
  • pomoc w organizacji biura.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum rocznego doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego/ księgowej,
  • minimum średniego wykształcenia kierunkowego ekonomicznego,
  • dobrej znajomości i umiejętności stosowania w praktyce prawa podatkowego i bilansowego oraz prawa pracy,
  • zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz umiejętności współpracy w grupie,
  • znajomość zagadnień transakcji unijnych i pozaunijnych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Google Docs,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży technologicznej lub usługowej.

Prezentacja firmy

Frontkom empowers businesses and impactful organisations to discover and... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja