Księgowa/Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Żarów, dolnośląskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodwej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/KsięgowyMiejsce pracy: Żarów

Zadania:

  • Kontrola merytoryczna dokumentów i operacji księgowych
  • Kontrola kont księgowych
  • Księgowanie dokumentów zakupu: kosztowe, magazynowe
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Księgowanie i uzgadnianie RMK, PK
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie zobowiązań i należności z kontrahentami; rozliczanie rozrachunków
  • Księgowanie leasingów i ubezpieczeń
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Wsparcie obsługi audytów zewnętrznych
  • Udział w zamknięciach miesiąca/roku
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilizację zatrudnienia
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dysponujemy własnym transportem
  • dodatek do paliwa (dofinansowanie kosztów dojazdu)
  • premie (obecnościowe (200zł), stażowe (1000-4500 zł), roczne - do 20% wynagrodzenia rocznego)
  • fundusz gwarancyjny – zfśs, dodatki świąteczne, wakacyjne (ok 1500zł)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.