Księgowa do prowadzenie pełnej księgowości

Biuro Usług Księgowych Danuta Jastrzębska

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych Spółek.

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
• minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
•znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
• biegła znajomość programu Symfonia FK
• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• odpowiedzialność, sumienność i dokładność

Prezentacja firmy

Celem naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług księgo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse