Kreatywne kampanie marketingowe- nie wymagamy doświadczenia!

MT Marketing

Warszawa, 04-526, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś kreatywny? Masz dużo zapału? Chcesz zmian? Twoja obecna praca Cię nudzi? Nie masz jeszcze doświadczenia a chcesz je zdobyć w Firmie marketingowej, która działa na arenie międzynarodowej?

Tak? Wyślij do nas swoje CV!

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco - aplikuj!

To ogłoszenie to szansa na zmiany i dołączenie do naszego teamu!:)
Poszukujemy osób przede wszystkim kreatywnych, które lubią pracę w grupie są ambitne i od pierwszego dnia będą zaangażowane w działania przy naszym nowym projekcie :)
Szukamy osób, które mają głowę pełną pomysłów, oczekują więcej od życia, nie chcą zatrzymać się na jednym poziomie!

Co będzie należało do Twoich zadań?
- współpraca przy nowych projektach marketingowych znanych klientów na rynku,
- analiza rynku,
- badanie terenu,
- kreatywna współpraca,
- spotkania z klientami.

Co oferujemy:
- współpraca z firmami z Polski i świata,
- współpraca z międzynarodowym klientem,
- nieograniczone wynagrodzenie,
- liczne szkolenia, które przygotują Cię do współpracy z naszą firmą.

Nie czekaj - aplikuj! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Stawiamy na osobowość a nie doświadczenie!

Daj sobie szanse na lepsze jutro. Rób to co sprawia Ci przyjemność!

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media