Opis stanowiska pracy

Drukarnia Four Colors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Krajacz - Pracownik Produkcji Drukarni Offsetowej

Miejsce pracy: Warszawa, Sokołów koło Warszawy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie poparte Umową o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana obsługa innych maszyn introligatorskich
  • Zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Starannej i dokładnej organizacji pracy w trakcie wykonywanych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Obowiązki:

  • Obsługa krajarki gilotynowej
  • Obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich
  • Pełna kontrola zachodzących procesów w trakcie produkcji
  • Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą aplikuj.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Prezentacja firmy

Firma Four Colors Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 2008... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne