Kosztorysant robót budowlanych - FIT-OUT

DEIGE Sp. z o.o.

01-793 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie kompletnych/branżowych kosztorysów powierzchni komercyjnych w formie oferty handlowej, przygotowywanie przedmiarów robót, kontakt z dostawcami/podwykonawcami oraz dodatkowo będzie współpracować z działem projektowym i uczestniczyć w spotkaniach z klientami.
Zakres obowiązków:
 Przygotowanie obmiarów do wycen;
 Sporządzanie tabel przedmiarowych, analiz dotyczących wycen dla klientów;
 Przygotowywanie ofert handlowych;
 Wykonywanie wycen na podstawie space planów oraz innych wytycznych dot. robót budowlanych oraz branżowych;
 Wykonywanie wycen na podstawie projektów branżowych;
 Przygotowywanie budżetów oraz harmonogramów;
 Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej;
 Bezpośrednia współpraca z architektami, projektantami branżowymi oraz innymi działami;
 Kontakt (wyszukiwanie) oraz negocjacje z podwykonawcami (budowlanymi i branżowymi);
 Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, ostatecznych ofert dla klientów;

Oferujemy:
 Pracę na czas nieokreślony poprzedzoną okresem próbnym
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Elastyczny, zadaniowy tryb pracy,
 Niezbędne narzędzia pracy,
 Świadczenia dodatkowe (opieka medyczna)
 Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

 Wykształcenie kierunkowe (inżynier budownictwa, architekt itp)
 Doświadczenie w kosztorysowaniu prac budowlanych

Prezentacja firmy

DEIGE świadczy kompleksowe usługi fit-out od wstępnej konsultacji, space... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria