Opis stanowiska pracy

Oczekiwany profil kandydata:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Microsoft Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Na stanowisku Koordynator będziesz odpowiedzialny za:

  • Budowanie relacji biznesowych z klientem
  • Kontakt z dostawcami Spółki
  • Bieżące raportowanie zgodne z wymogami Spółki
  • Obsługa administracyjna projektów
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami w Spółce

Proponujemy Ci:

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon i samochód służbowy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca