Koordynator Zespołu Automatyków Utrzymania Ruchu

Trenkwalder

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Główne zadania na stanowisku:
  • działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotów i urządzeń,
  • realizacja przeglądów okresowych, niezbędnych napraw i modyfikacji,
  • prowadzenie diagnoz i usprawnień urządzeń,
  • przygotowanie oraz wdrażanie programów robotów dla nowych projektów,
  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń w ciągłości produkcji wynikających z niesprawności urządzeń peryferyjnych oraz opracowanie planów działań prewencyjnych,
  • aktualizacja oprogramowania w PLC,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznych oraz tworzenie instrukcji UR dla obszaru,
  • definiowanie i zatwierdzanie specyfikacji na części i podzespoły do modernizacji urządzeń,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie średnie, techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki, robotyki,
  • minimum rocznego doświadczenie na stanowisku koordynatora,
  • znajomości zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku (mile widziane),
  • doświadczenia w pracy ze sterownikami PLC,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w tym słownictwa technicznego,
  • uprawnień energetycznych SEP grupy I do 1 kV,
  • umiejętności programowego diagnozowania pracy maszyn i urządzeń,
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych i logicznych,
  • umiejętności myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednią z firmą naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • programy rozwojowe.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy