Koordynator Transportu FTL - rekrutacja online

HRK S.A.

Pruszków, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnego operatora logistycznego, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Koordynatora Transportu FTL.

Koordynator Transportu FTLMiejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • Kompleksowa organizacja transportu w oparciu o współpracę z firmami przewozowymi (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu),
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z kluczowymi klientami oraz przewoźnikami,
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami,
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług,
  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych,
  • Przeprowadzanie analizy rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,
  • Wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju działu,
  • Czynny udział w rozwoju nowych projektów firmy w transporcie całopojazdowym,
  • Udział w realizacji założeń budżetowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Koordynatora bądź Starszego Spedytora - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w rozwijaniu bazy przewoźników,
  • Znajomość przepisów i regulacji w branży TSL,
  • Znajomość rynku transportowego, w tym rynku firm przewozowych,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich oraz trafnych decyzji,
  • Samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji,
  • Ukierunkowanie na wyniki i rozwój osobisty,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o globalnych strukturach i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Rozwój zawodowy oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez aktywny udział w projektach w obszarze transportu drogowego frachtu całopojazdowego krajowego,
  • Pakiet benefitów: nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.